Linki


 

http://www.technol.anv.pl/


 
Jesteśmy prywatnym wydawnictwem istniejącym od 2001 roku. W naszych książkach staramy się odkryć przed Czytelnikami nieznaną dotąd historię. Z roku na rok podnosimy poprzeczkę naszym Autorom, tak, aby książki były coraz bardziej nowatorskie, a równocześnie ciekawe w odbiorze. Stawiamy na pracę historyków-amatorów, którzy swoją pracę badawczą traktują jako pasję, a nie obowiązek. 

http://www.muzeum.bytom.pl/Ponad stuletnia historia Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu, jak również jego okazałe zbiory to najlepsza wizytówka dla instytucji, która mimo zmian właścicieli, siedzib czy nieprzychylnych czasów, od lat gromadzi i udostępnia zwiedzającym eksponaty archeologiczne, etnograficzne, przyrodnicze, dokumenty historyczne oraz wysokiej rangi dzieła sztuki. Jest jednym z najważniejszych punktów na muzealnej mapie Polski, wyróżniając się regionalnym, śląskim charakterem.
 
 
 
http://ksiegarniabytom.pl/
 
Najlepiej zaopatrzona, działająca od kilkudziesięciu lat księgarnia w Bytomiu.


http://pansamochodzik.net.pl/
 
 
Forum miłośników Pana Samochodzika
 
 
 
 
 
 
http://www.architekturabytomia.org/
 
 
Cyfrowa Biblioteka Bytomskiej Architektury to największa internetowa baza wiedzy o bytomskiej architekturze powstałej przed 1945 rokiem.
 
 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz